Rekomendacijos
 

Meistras Raimundas yra tikras profesionalas, virtuvės baldus surinko nepriekaištingai, pajunge visą buitinę techniką. Punktualus ir tvarkingas, dirba greitai. Pasirinkant meistrą pasitikėjau žmonių atsiliepimais ir nenusiviliau. Ačiū :)
Paslauga buvo atlikta 2020 sausį.
Ela M

Meistras tikrai žino, ką daro. Greitai ir kokybiškai atliko darbą. Jei atvirai, tikrai nustebino atsakingumu, kruopštumu, patarimais. Svarbu ir tai, kad dirba labai tvarkingai. Tikrai rekomenduoju :)
Paslauga buvo atlikta 2019 gruodį.
Edita Stanevičiūtė


Nuoširdžiai rekomenduoju Raimundą kaip tikrą profesionalą. Ieškojau žmogaus kuris pakabintų man kelis paveikslus ir veidrodį, kas daugumai pasirodė nevertas dėmesio darbas, dėl kurio neverta keltis iš lovos. Raimundas sutiko be jokio maivymosi. Susitarti buvo paprasta ir greita, nes tai konkretus žmogus. Atvyko sutartu laiku su visa savo dirbtuve ant ratų, darbą atliko tiksliai, švariai ir kruopsčiai. Daugiau tokių tikslių ir konkrečių profesionalų!
Paslauga buvo atlikta 2019 gruodį.
Gytautė Sudeikyte

Kruopštus ir tvarkingas meistras, viską atlieka kokybiškai bei greitai. Žino cinkelių, kurie paspartina visą procesą. Esam labai patenkinti ir tikrai rekomenduojame visiems :)
Paslauga buvo atlikta 2019 rugpjūtį.
Neringa Skorupskienė

Labai rekomenduoju Raimundą. Tai aukščiausio lygio profesionalas. Meistras iš didžiosios raidės. 10 balų iš 10.
Paslauga buvo atlikta 2019 rugpjūtį.

Naglis Vanagas

Rekomenduoju meistrą Raimundą. Darbą atliko sutartu laiku ir kokybiškai. Mandagus, tvarkingas.
Paslauga buvo atlikta 2019 liepą.
Laima Stukaitė

Rekomenduoju meistrą Raimundą, kuris pas mane virtuvėj ką tik atliko baldų surinkimo darbus. Kodėl? 1) Atvyko sutartu laiku; 2) Atsivežė daug profesionalių įrankių kiekvienam galimam atvejui; 3) Žinojo kaip su tais įrankiais teisingai elgtis; 4) Iš darbo matėsi, kad baldus surinkinėja ne pirmą kartą, t.y. nedarė klaidų, žino daug gudrybių, kurios išmokstamos tik su patirtim. 5) Aukšta darbo kultūra- dirba švariai, yra mandagus. Darbu esu patenkintas. Dėkui.
Paslauga buvo atlikta 2019 liepą.

Irmantas Kizala

 

Drąsiai rekomenduoju meistrą Raimundą  ~5 m biuro virtuvę pilnai įrengė sutartu laiku ir operatyviai (mūsų atveju per 2,5 d.) Darbavosi ne tik profesionaliai, bet ir kūrybingai: prie sienos pageidavome montuoti ne sienplokštes, o stalviršius, nesulaukėme "tai neįmanoma". Patikimi, patariantys, malonūs, tvarkingi ekspertai. Kuo didžiausios jiems sėkmės linkiu ir džiaugiuosi, kad jie darbuojasi LT 

Paslauga buvo atlikta 2019 liepą.

Silvija Cicėnienė

 


 
  © 2024 namuukiomeistras.lt | Interneto svetainių kūrimas